Nejnovějším typem je relaxační systém Zenesse. Stisknutím jediného tlačítka zažijete dokonale propojenou kombinaci masáže, tepla, světla a hudby. Nejprve si budete užívat shiatsu masáž, kterou systém sestaví podle teploty vašich svalů, uvolní případné napětí v oblasti zad, krku, hýždí a lýtek. Pak vás světelné impulzy za doprovodu krásné hudby a příjemného slova dovedou do hluboké relaxace. Již po několika minutách budete překvapeni pocitem uvolnění, který pocítíte a to nejen po stránce fyzické, ale i psychické.  Tak snadno dochází díky zařízení Zenesse  k celkové regeneraci. Zažijte osobní zlepšení vnímavosti, paměti, kreativity, představivosti a intuice.

Jak to funguje?

Je vědecky zjištěno, že mozek během dne pracuje většinu času v nejrychlejším, tzv. BETA rytmu, měřitelném pomocí EEG. Ladění programů našeho systému se zaměřuje na to, aby se uvedený mozkový rytmus převedl do uvoňujících Alfa, Delta nebo Teta oblastí. Faktor Alfa vln je základním příznakem duševního i tělesného uvolňování. Umožňuje, abychom byli vnímaví, více si pamatovali, byli kreativní, měli fantazii a intuici. Až naší terapií prožijete, velmi intenzivním způsobem pocítíte úplně novou situaci. Kombinací příjemného světla, zvuku a mluveného slova budete přivedeni do překvapivě příjemného stavu tělesné a duševní pohody.

Co se děje s naším tělem při uvolnění?

Klidovou fází se odpoutáváme od pracovního stresu, obav, starostí. V tomto uvolnění se zdá, že měníme svou současnost. Po fázi uvolnění se nám naše okolí zdá klidnější, láskyplnější, jemnější. Ladně získáváme hlubší přístup k oblastem, které tvoří naše vlastní já. Hlubší přístup k vnitřnímu klidu, míru, harmonii a štěstí. Naplněni tímto klidem, souladem a harmonií se posíleni vracíme zpět do každodenního života. I zde je důležité dodržovat pravidelné aplikace, minimálně třikrát týdně. Změnu vašich zvyklostí a chování dosáhnete nejlépe tím, že si odpovídající program užijete 21x za sebou, pokud možno vždy ve stejném denním čase. Dokonalá harmonie těla i ducha je nezbytná pro náš zdravý a spokojený život.

Co prožijete, jak se budete citit?

Rozeznívající se tóny, které uslyšíte v prvních okamžicích relaxace, navozují vaše uvolnění a zklidnění. Váš dech se zpomalí a je pravidelnější. Abychom vám přiblížili stav, ve kterém se od prvních vteřin nacházíte, uvádíme následující příklad: Do vaší mysli vstupuje představa plápolajícího ohně, či měnící se hra světel a stínů při jízdě stromořadím, možná myslíte na třpytící se mořské vlny v letním slunečním svitu. Od začátku těchto světelných efektů slyšíte krásnou uvolňující hudbu, u některých programů i s hlasovým doprovodem. Stav, který zažíváte, je novou formou tělesného a mentálního uvolnění. Zdá se, že se vaše duše vznáší. Vzrušující barvy, tvary i vzory se vytvářejí před vaším vnitřním zrakem. Tím získáváte životní rovnováhu a sílu pro klidnější průběh reality všedních dní.

Proč právě tento systém?

  • již mnoho firem pro své zaměstnance zakoupilo tento systém a není výjimkou, že po vyzkoušení a ověření výsledků firmy dokupují další systémy.
  • napomáhá při řešení těžkých životních situací (zkouškové období u studentů, před a po lékařských zákrocích, v obtížných životních etapách), kde již byly tyto systémy vyzkoušeny s vynikajícím hodnocením.
  • zvyšuje lidské výkony – produktivitu, soustředěnost, předchází úrazům a stresovým situacím na pracovišti i v životě.
  • napomáhá a učí náš organismus odpočívat, relaxovat, nabírat nové síly a tedy i regenerovat
  • je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak se rychle a snadno učit a to i cizím jazykům.
  • cena odpovídá luxusu, který můžete dopřát svému tělu, ale i svým myšlenkám.
  • každodenně si přichází vyzkoušet mnoho lidí účinky na vlastní kůži a jejich první slova obvykle jsou : “To bylo krásné…”

Leták Anavia

ke stažení po kliknutí na obrázek

Recenze klientů

Klientské recenze si můžete přečíst na stránkách Anavia. Více informací po kliknutí na tento odkaz.

Média

Další zajímavá videa o relaxačním systému. Více informací po kliknutí na tento odkaz.

Solárium
Vacu Bike