Mgr. Zuzana Jiřičková – registrovaný fyzioterapeut

Fyzio-masáž, je intenzivní hloubková terapie, při které se pracuje nejen se svalovými vlákny, ale i s faciemi, svalovými úpony, šlachami. Při terapii dochází k uvolnění spoušťových bodů, které jsou způsobeny zvýšeným lokálním svalovým napětím a často jsou důvodem špatné funkce svalu a bolesti. Dále dochází k mechanickému protažení a prokrvení jednotlivých svalů. Dochází ke zvýšenému přísunu kyslíku do tkání a urychlení metabolismu ve svalech a následně k regeneraci.

Vhodné při regeneraci, chronických bolestech svalů a kloubů, při bolestech hlavy, migrénách, stresu, při jednostranné zátěži, svalové nerovnováze, dále po poúrazových a pooperačních stavech.

Manuální lymfodrenáž, je velmi jemná hmatová technika, která pomáhá aktivovat žilně – lymfatický systém. Urychluje tok lymfy čímž stimuluje odvod odpadních a toxických látek metabolismu z těla.

Vhodné při otocích dolních i horních končetin, při pocitu tlaku v končetinách, preventivně proti vzniku křečových žil, léčbě a prevenci celulitidy, detoxikaci organismu, zpomaluje procesy a projevy stárnutí pokožky, prevence akné, bolestí hlavy a migrén, působí také na zlepšení imunity a pomáhá urychlit regeneraci po fyzické zátěži.

Procedura je vnímaná jako velmi příjemná a relaxační, pro zvýšení efektu ošetření je vhodné manuální lymfodrenáže kombinovat s přístrojovou lymfodrenáží.

Objednání pouze po předchozí domluvě na tel. čísle: +420 605 026 705