Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému.

Jeden zábal nemůže fungovat nikdy na všechno, proto společnost Body Wraps jako jediná v České republice nabízí 4 typy Body Wraps: Slim, Detox, Anticellulite, Sport.

Rozdíly mezi jednotlivými typy zábalů jsou poměrně výrazné a to jak v samotném provedením wrapu tak i speciálním složením kaolínu s minerály, ze kterých se tyto zázračné lázně vyrábí (kaolín – má vysoký obsah železa, pomáhá rozdělovat kyslík v krvi a ve svalech, zásobuje celé tělo energií, má čistící schopnost a je velmi blahodárný na pleť, má detoxikační účinky – zbavuje tělo těžkých kovů). Proto nabídku wrapů pod ochranou známkou Body Wraps najdete pouze u partnerských salónů, které byli důkladně proškoleni, složili závěrečné testy a používají profesionální dermatologicky testované přírodní produkty Body Wraps.

V našem studiu nabízíme

hubnutí

výhradní zastoupení pro Kolín

detoxikace

proti celulitidě

Home Editions

bylinný čaj

Co je to lymfa, jak funguje a co může způsobit najdete zde, vysvětlení pojmů a video jak probíhá wrapování najdete na konci stránky.

U všech wrapů platí

  • Před wrapem. Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný pealing. Vhodné pít Magnesku.
  • Po wrapu. Zábal bude fungovat následujících 24 hodin, proto se doporučuje 24 hodin se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3krát denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl.
Power Plate
Rolletic
Menu