Body Space

V Body-Space probíhá 30-ti minutový trénink formou pružné a plynulé chůze na běžeckém páse nebo orbitracu zn. „Kettler“. „Problémové partie“ (boky, břicho, hýždě, stehna) se při tréninku nachází v podtlakové komoře, která je utěsněná neoprenovou  sukýnkou. V této komoře vzniká vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Spotřeba kyslíku, výdej energie a kyslíková ventilace při cvičení, při sníženém atmosférickém tlaku se zvyšují. Výdej energie se zvyšuje, až o 50% ve srovnání s chůzi na běžeckém pásu bez použití vakua. Tuk se začíná spalovat za kratší dobu a únava svalů není pozorovatelná tak brzy, protože kyselina mléčná, která se vyvíjí ve svalech při námaze, se odstraňuje a metabolizuje mnohem rychleji. Více informací zde.

Power Plate

Power Plate® umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či tělesnou kondici vykonávat efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla, cvičení od tréninku určenému ke tvarování těla a spalování tuků až po cvičení pro ženy po porodu, seniory a osoby se zdravotním postižením. Podporuje tělesnou kondici, tvaruje postavu a dokonce urychluje schopnost zotavení se po zranění. Více informací zde.

Body Wraps

Rolletic

Rolletic® je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů. Masáž je nejen prospěšná pro tělo, ale i psychicky člověka povznáší. Pravidelným používáním tohoto stroje je možno očekávat formování postavy, odbourávání tukových polštářků a zpevňování svalů, pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Více informací zde.

Solárium

Shiatsu masážní křeslo

Lymfodrenáž

Nehtové studio

Zázemí

Menu