Vertikální kolagenové solárium s vibrační plošinou Ergoline Beauty Angel CT28  4 v 1

Fitness Revoluce v Opalování – tvarování postavy – intenzivnější opálení až o 40%. …nejlepší opálení pod sluncem….

Naše solárium Ergoline Beauty Angel má TOP typ UV lamp, které produkuje firma Cosmedico. Prémiová  technologie UV lamp INSUN vit.D x-treme – luxusní opalovací výsledek je zaručen 100% podílem kvalitního německého fosforu. Pouze vyvážené spektrum a správný poměr UVB/UVA zaručuje kvalitní dlouhodobé opálení. INSUN lampy poskytují oproti běžným UV lampám vyšší výkon o 50% a to stále v souladu s novou normou 0,3W/m2.

Díky kolagenovým trubicím se opalujte a zároveň dopřávejte své kůži a organismu luxusní prožitek omlazení a zpevnění pokožky po celém těle.

Tyto lampy navíc stimulují kůži k syntéze vitamínu D. Maximální podpora tvorby vitamínu D je jednou z předností UV lamp INSUN. Vitamín D má krom jiného pozitivní vliv na regulaci imunitního a kardiovaskulárního systému.

Unikátní vyvážení = naprosto rovnoměrné hloubkové opálení již po několika návštěvách. Výkon UV lamp je naprosto stabilní po celou dobu jejich životnosti!!!

 • Solárium – zaručeno kvalitní rovnoměrné hloubkové opálení
 • Kolagenárium – zpomaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek
 • Zdroj vitamínu D – stimulace kůže k jeho tvorbě
 • Vibrační plošina – tvarování postavy

Načerpejte ZDARMA vitamín D prostřednictvím opalování u nás ve Studiu. V jednom zařízení naleznete hned 4 technologie

Solárium

Přírodní slunce je zdrojem veškerého života na naší Zemi. Dodává energii, teplo a světlo. Pro opalování je nejdůležitější ultrafialové (UV) záření. UV je UVA, UVB a UVC.
Záření UVC, je pro člověka extrémně škodlivé, odfiltrovává ho ozónová vrstva. UVB záření tvoří v kůži nový pigment, zatímco UVA záření způsobuje přímé hnědnutí pigmentů.
Solární trubice emitují pouze UVA a UVB záření čímž je docílené přirozené a šetrné opálení. Rozumné opalování působí velmi pozitivně na zdraví člověka.

Kolagenárium

Růžové světlo, stimuluje fotobiologický růst buněk, které tak zvýší přirozenou produkci kolagenu a elastinu („FOTOOMLAZENÍ“), která se s věkem přirozeně snižuje, čímž dochází ke stárnutí kůže. Kolagenové záření má na celé tělo anti-aging efekt – redukuje vrásky a linie, oživuje a chrání vaši kůži, zabraňuje předčasnému stárnutí a posiluje regeneraci kožních buněk.

Fotoomlazení – Regenerace a omlazení kůže

V mládí je naše kůže výborně zásobována živinami a vytváří dostatečné množství kolagenu a elastinu, a tak je kůže pevná, pružná a hydratovaná. Již po 25. roce života se snižuje zásobování pokožky živinami, zpomaluje látková přeměna a výrazně klesá tvorba kolagenu a elastinu. Jelikož kolagen tvoří 70% hmotnosti kůže, jeho úbytek vede k jejímu ochabnutí. Kůže ztrácí pevnost, pružnost a hydrataci, zpomaluje se regenerace buněk, kůže je unavenější, bledší a nerovnoměrnější, objevují se první známky stárnutí a první vrásky, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Vědecké studie prokázaly, že červené světlo kolagenových trubic urychluje regeneraci kožních buněk o 150 – 200%, navíc se zlepšuje vázání vlhkosti v kůži, zvyšuje se propustnost kůže a kůže je lépe zásobována tolik potřebnými živinami. Výsledkem je vypnutější a zdravější kůže. Tento proces pokračuje dále i po skončení terapie.

Hlavní výhody kolagenové terapie

 • Podpora tvorby kolagenu a elastinu
 • Vyhlazování a redukce vrásek a jemných linek
 • Snižování celkového výskytu celulitidy
 • Zvýšené zadržování vlhkosti v kůži
 • Udržení svěžesti pleti
 • Použitelné pro zmírnění projevu akné
 • Stimulace hojení povrchových ran
 • Zlepšuje celkovou konzistenci a zbarvení pleti
 • Zvyšuje okysličení pleti a tím i přirozenou buněčnou aktivitu

Zdroj vitamínu D

V zimních měsících hladina vitaminu D závažně klesá, protože sluneční světlo obsahuje příliš málo ultrafialového záření, které stimuluje produkci vitaminu D v lidské kůži. Pokud v tomto období služeb solárií využíváte, lze tomuto nedostatku zabránit a udržet si dostatečnou hladinu vitaminu D. Vitamin D má pozitivní vliv na zdraví buněk, kostí, orgánů, snižuje riziko vzniku rakoviny střeva a prostaty, působí proti autoimunitním a kožním onemocněním, UV záření vytváří v kůži 90% vitaminu D. Vitamin D také významně působí při problémech s akné a problematickou kůží. Vitamín D3 je nezbytný pro vázání vápníku v kostech.

Vibrační plošina

Pohyb, jak je známo, stimuluje lepší krevní oběh, zrychluje metabolismus, podporuje prokysličení buněk a samozřejmě posiluje svalstvo. Vibrační plošina tak nejen dokonale podtrhuje wellness prožitek, ale navíc i slouží svému účelu – lepším výsledkům opalování či kolagenové terapie. Podporováno je tvarování těla, zdravotní trénink a cílená tvorba svalů. S minimálním časovým nákladem trénujete postupně všechny skupiny svalů těla – zcela bez tělesné námahy nebo dokonce pocení, ale jednoduše zdravě a svěže.

Čím nám jsou solária prospěšná?

 • Pozitivní vliv na psychiku, produkce významného hormonu – endorfinu.
 • Působení slunečních paprsků napomáhá odbourávání sezónních depresí, především v zimních obdobích.
 • Opalování v soláriích představuje vhodnou přípravu před dovolenou v slunných oblastech či na horách.
 • Alergie ze slunce – vyrážka, by neměla v soláriu vzniknout. Každý člověk je ale jiný a proto se v soláriu doporučuje určitý postup.

Při opalování v soláriích je třeba dodržovat některé rady:

 • Vyjmout kontaktní čočky, používat ochranné brýle
 • Odstranit kosmetiku a odložit šperky
 • V soláriích nepoužívat ochranné prostředky proti slunci, používat speciální solární kosmetiku
 • Při užívání léků se poradit se svým lékařem
 • Nekombinovat v jednom dni opalování v soláriu s opalováním na slunci
 • Neopalujte se o celý rok, doporučuje jednou za rok přestávka 1-2 měsíce

Postup opalování:

Poprvé – 10minut.
 • Jeden až dva dny bez solária. Zde se uvidí Vaše reakce. Pokud je vše v pořádku, můžete dále pokračovat v návštěvách solária.
Dále obden i více.
 • Doporučuje se série 10 – 12 vstupů. Ne ale jednou týdně, to je zase málo. Takže cca 3 – 4x týdně. Aby tělo mělo čas na regeneraci.
 • První 2 vstupy – 10 minut. Další pak vždy po dvou vstupech 12, 14, 16, 18 až 20 minut. Opalovací doba je zcela individuální. Tak jak každému vyhovuje.

Pro udržení hezké barvy po opalovací kůře, doporučujeme udržovací opalování cca 1x za 14dní v dávce cca 15 až 20 minut.

Opalujte se cvičte současně  – jen 10 minut pro Vaši krásu!

Opalovací krémy do solária u nás v prodeji.

Nutrirestart – Odkyselení
Komplexní relaxace