Lekce – Cardio strong /kombinované cvičení / 15minut cardio na infra pásu, následované 15 minutovým intenzivním posilováním s vlastní vahou těla (Power Plate, podložky, míč, činky, kettlebell, bosu…) Celá lekce trvá 40 minut včetně protažení a anticellulitidní masáže.

Jednorázové vstupné je 160,- měsíční permanentka je zvýhodněná na 1.000,- (8 lekcí).

Lekce – Fat Killer /spalovač tuku/

10 minutová část formou HIIT + 30 minut posilování/kruhový trénink posilování s vlastní vahou těla (Power Plate, podložky, míč, činky, kettlebell, bosu…) Celá lekce trvá 40 minut včetně protažení a anticellulitidní masáže na přístroji rolletic. Cviky na jednotlivých stanovištích střídají kardio pohyb a posilovací prvky tak, aby tělo začalo efektivně spalovat tuky. 

Jednorázové vstupné je 150,- měsíční permanentka je zvýhodněná na 1.000,- (8 lekcí).

Lekce – Kruhový trénink/problémové partie

Správnou kombinací cardia a posilování zeštíhlíte a vytvarujte svou postavu tak, jak je Vaším snem.

Během 30minut tréninku pod vedením trenérky se zaměříme na části těla, na které si ženy stěžují nejvíce. Břicho, nohy, zadeček, ale nezapomínáme ani na ruce a cviky na záda pro správné držení těla. Posilování provádíme s vlastní vahou těla a využitím drobných pomůcek (podložky, míč, činky, kettlebell, bosu).

Jednorázové vstupné je 120,- měsíční permanentka je zvýhodněná na 1.000,- (8 lekcí).

Platby:

  1. Hotovost
  2. Platební kartou
  3. Sodexo, Benefity

Co s sebou?

Boty, ručník (možno zapůjčit ve studiu), pití (možno zakoupit ve studiu).

Je možno domluvit i jiné časy, při obsazenosti min. dvou osob na jednu lekci. Více na tel.: 722 932 511 nebo u nás ve Studiu.