Skupinové lekceHIIT + bodyforming“ a „Kruhový trénink“

Každý z nás si o prázdninách našel na pravidelný pohyb podstatně méně času. Skoro denně jsme si dávali zmrzliny, nanuky, barevné koltejly se spoustou cukru a alkoholu, grilování, opekání to vše završeno dovolenkovým all inclusiv. Taktéž nedostatek spánku, nepravidelný režim, lenošení na lehátku u vody atd…Velice rychle se nám léto vystřídá za další náročné období jako jsou Vánoce, je tedy potřeba se co nejdříve vrátit opět do pravidelného rytmu v pohybu, jídle i spánku a znovu tak nastartovat hubnutí.
Připravili jsme pro Vás novinku v podobě skupinových lekci, ty se budou dle rozvrhu, který je platný do konce roku 2018.

HIIT + bodyforming

Speciálně sestavená lekce s trenérem pro maximální spalování a úbytek tuku. Celá hodina trvá 60 minut a je sestavena z několika části: dynamicky strečink, HIIT (vysoce intenzivní trénink na pásu i mimo něj), posilování s vlastní vahou těla (power plate, podložky, míč, činky…) protažení a masáž.

KRUHOVÝ TRÉNINK probíhá po celou hodinu na několika stanovištích, které vystřídáte několikrát dokola. Cviky na jednotlivých stanovištích střídají kardio pohyb a posilovací prvky tak, aby tělo začalo aktivně spalovat tuky. Cviky jsou prováděny jak s vlastní vahou, tak i s jednoduchými pomůckami.

Co s sebou? Boty, ručník, pití (možno zakoupit ve studiu). Lekce se koná od minimálního počtu 2 účastníků.

Přihlašovat se můžete na https://emstudiokolin.isportsystem.cz/

Další novinkou je možnost úterního cvičení již od 6 hodin.
Od 2.10. Hledáme 5-10 osob, které s námi splní říjnovou výzvu o neomezený vstup do fit centra a to vždy v úterý a čtvrtek od 18-19hod. (termín OBSAZEN) a od 19-20hod. (poslední 2 místa).

Tak pojďme makat ,,Vánoce se blíží,, 🙂