NABÍDKA PRO TŘETÍ (FIT) ADVENTNÍ TÝDEN

Vánoce se nezadržitelně blíží a my všichni víme co nás čeká. Kromě rodinné pohody také spousty jídla a velmi ( pokud nějaký 😀 ) málo pohybu. V posledním adventním týdnu máte možnost nejen udržet svou postavu fit do poslední chvíle, ale také se připravit na období po svátcích.

S našimi zvýhodněné programy = dvě osoby za cenu jedné, můžete v lednu nastoupit s kamarádkou a společně vypotit nadbytečná sváteční ( i jiná 😀 ) kila a ještě se u toho pobavit. 

PowerSpace

V tomto programu je trénink zaměřený z poloviny na kardio, kde budete kombinovat 30 minut chůze/běhu ve Vaší ideální tepové frekvenci v jednom z vybraných přístrojů z řady Body Space (Vacu, Vautherm, Infrared) a následné 30 minutová posilovací část s osobní certifikovanou trenérkou na přístroji Power Plate.

  • 30 minut Body Space
  • 30 minut Power Plate

SpaceRollBall

Program kombinuje vše potřebné pro Vaši vysněnou postavu v jednom kroku. Začínáme 20 minutovou intenzivní masáží problémových partií na masážním přístroji Rolletic, kde zahřejeme nejproblematičtější partie. Následuje 20 minutový intenzivní kardio trénink ve Vaší ideální tepové frekvenci v přístroji Body Space VacuTherm. Závěr procedury si klientka již může v klidu užít v podobě 20 minutové relaxace v našich speciálních lymfatických kalhotách Ballancer nebo opět masáž na přístroji Rolletic.

  • 20 minut Rolletic
  • 30 minut Body Space VacuTherm
  • 20 minut Ballancer a Rolletic

CENA OBOU PROGRAMŮ (2.200,-) JE PLATNÁ PRO DVĚ OSOBY.

V tomto týdnu máte také jedinečnou šanci zakoupit si jídelníček na míru pro sebe i svou kamarádku, maminku či kohokoliv s kým se Vám bude dobře hubnout.

Cena za oba jídelníčky je 1.500,-